Tellimistingimused

Veebipoe www.ingeldrinks.com (edaspidi Veebipood) omanik on Ingel Drinks OÜ (reg.kood 12075954).

Üldsätted

Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest, muudest kehtivatest õigusaktidest ning Lepingus kokkulepitust.

Müüja võib muuta Veebipoe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse Veebipoe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

Ingel Drinks OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Privaatsuspoliitika leiad siit

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 
Valuuta, milles tehinguid aktsepteeritakse on euro.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ja sisaldavad käibemaksu ja tagastatava taara puhul panti 0.10 €.

Hinnale lisandub transporditasu kauba kättetoimetamise eest kas Smartpost pakiautomaatidesse või kulleriga määratud aadressile. Muu kättetoimetamise viisi lepivad Osta ja Müüja omavahel eraldi kokku.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Müüjal on õigus igal ajal muuta Veebipoes kuvatavaid hindu. Kui Veebipoes on muudetud hindu peale Ostja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Müüja tarnima Ostjale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu (pangalingi makse vahendajaks on Maksekeskus AS ja krediitkaardi makse vahendajaks on Stripe) või ettemaksuarve alusel. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eestisiseselt Smartpost pakiautomaatidesse või kulleriga soovitud aadressil.  Paki tellimiseks välismaale tuleb meiega ühendust võtta, et kohaletoimetamise tingimused eraldi kokku leppida. 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 14 kalendripäeva jooksul, millest teavitatakse ka ostjat.

Taganemisõigus

Kui tellimuse sisuks on joogid, toiduained või muu igapäevaseks tarbimiseks mõeldud asjaga, siis VÕS § 47 lg 2 p 9 alusel ei ole Kliendil võimalik lepingust taganeda. 

Ostja võib tehingust taganeda ainult sellisel juhul kui tagastamise põhjus on tellimusele mittevastav kaup (nt vale toode või pakend on defektiga või katki). Kauba tagastamiseks tuleb Ostjal esitada taganemise avaldus kirjalikult ning saata see meilile ingel@ingeldrinks.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimakse tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on kauba tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui Ostja on valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood Ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.   

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab (nt pudel on katki), asendab Müüja puudustega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Müüja Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile ingel@ingeldrinks.com. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. 

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaup ning  maksete teostamiseks volitatud töötleja Maksekeskus AS-le või maksevahendusettevõttele Stripe.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata kirjalikult aadressil ingel@ingeldrinks.com

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.